НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США виготовляють артилерійські снаряди для Збройних сил України. Відео

У США виготовляють артилерійські снаряди для Збройних сил України. Відео

Після заливки вибухівки снаряди проходять навіть крізь рентгенівські промені

310

Журналісти американської газети The New York Times відвідали заводи Міністерства оборони США, на яких виготовляють артилерійські боєприпаси, у тому числі для України.

Про це медійники The New York Times розповіли у своїй статті.

У виданні зазначили, що більшість із виготовлених снарядів на заводах у північно-східній Пенсільванії відправляють до України. Найстаріший з них у Скрентоні вперше розпочав виготовляти сталеві снаряди на початку 1950-их років для Корейської війни.

Протягом усього виробничого процесу працівники проводять перевірку якості заготовок. Після заливки вибухівки снаряди проходять навіть крізь рентгенівські промені, що виявляють будь-які порожнини всередині снарядів, які можуть негативно вплинути на бойове застосування боєприпасів. Це одна з остаточних перевірок якості, яку проходять артилерійські боєприпаси.

Далі деякі снаряди відправляються в Юму (штат Арізона), де на полігоні їх вистрілюють із гаубиць. Якщо вони пройдуть випробування, то решта десятків тисяч снарядів, зроблених у цьому місяці, затвердять для використання.

Нагадаємо, що США відправляють в Україну партію бойових машин Bradley, яку виділили в рекордному пакеті допомоги на початку цього року.

Кроки президента Росії Володимира Путіна щодо України вказують на невідповідність між його максималістською метою та готовністю ухвалювати ризиковані рішення, необхідні для їхнього досягнення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі