НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США запропонували пакет санкцій у разі російського вторгнення в Україну

У США запропонували пакет санкцій у разі російського вторгнення в Україну

183

Голова комітету Сенату США з закордонних справ Боб Менендес вніс поправку, яка передбачає запровадження низки санкцій проти високопоставлених російських чиновників, газопроводу “Північний потік-2”, великих фінансових установ, трансакцій з державним боргом у разі військової агресії Росії проти України.

Про це повідомляє Axios.

Як зазначається, у США занепокоєні нарощуванням військової сили Росії на кордоні з Україною і вважають, шо загроза введення санкцій повинна бути потужним стримуючим фактором проти російського президента Володимира Путіна.

Менендес вніс свою поправку до оборонного бюджету ввечері 18 листопада, голосування в Сенаті відбудеться після перерви на День подяки.

Пропозиція передбачає введення президентом санкцій та заборони на видачу віз проти вищих російських військових і розвідників, які планують або здійснюють вторгнення в Україну, а також дозволить додаткову військову допомогу Києву.

Також пропонується ввести санкції проти російських банків, державних підприємств, а також критично важливих нафтогазових і мінеральних секторів, а операції з первинним і вторинним суверенним боргом мають бути заборонені, що завдало б серйозного удару по економіці Росії.

Санкції також будуть стосуватися будь-якої компанії чи корпоративного службовця, що бере участь у плануванні або експлуатації “Північного потоку-2”.

Представники Республіканської партії пропонують голосувати за власну поправку щодо санкцій щодо проекту газопровода зараз, поки Росія не почала військове вторгнення в Україну.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський закликав американський сенат ввести санкції проти “Північного потоку-2” щоб зупинити “газовий шантаж” Росії.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі