НТА > НОВИНИ > Новини світу > У США зробили несподівану заяву щодо будівництва «Північного потоку-2»

У США зробили несподівану заяву щодо будівництва «Північного потоку-2»

США продовжать використання санкцій проти компаній, причетних до будівництва «Північного потоку-2»

119

Про це повідомляє «Сегодня» з посиланням на заяву Білого дому.

Також Вашингтон готує новий пакет санкцій через ситуацію з російським опозиціонером Олексієм Навальним.

«Ми ввели санкції проти Росії за отруєння Олексія Навального… Ми готуємо ще один пакет санкцій, щоб застосувати його в цій справі», – заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Раніше, 21-го травня, Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій на деякі компанії, які беруть участь в проекті «Північний потік-2», а також на деякі судна.

Наприкінці травня президент США Джо Байден вирішив не вводити санкції проти оператора Північного потоку-2 Nord Stream 2 AG. Він пояснив це майже повною готовністю газопроводу та можливістю нашкодити взаєминам з Німеччиною.

Однак у США ініціювали законопроект про скасування рішень адміністрації президента Джозефа Байдена щодо газопроводу «Північний потік – 2.

Декілька днів тому, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся з головою польської МЗС Збігнєвом Рау для обговорення ситуації навколо цього будівництва та спільної протидії «Північному потоку-2».

На початку червня в МЗС України зробили гучну заяву про ситуацію навколо «Північного потоку-2», яка загрожує підірвати єдність країн Європи.

Сайт NTA розповідав, що насправді відбувається з «Північним потоком-2».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі