НТА > НОВИНИ > Новини світу > Locket: чому нова соцмережа стрімко підкорює світ

Locket: чому нова соцмережа стрімко підкорює світ

Соцмережа на екрані вашого смартфона публікує світлини найближчих людей

533

У світі стрімко набирає популярності нова соцмережа Locket. Вже через кілька днів після запуску вона опинилася у топі App Store. Зараз до неї вже долучилися понад 2 млн користувачів. І це лише за два тижні.

Про це передає TechCrunch.

Що таке Locket

Це соцмережа-віджет, яка прямо на екрані вашого смартфона публікує світлини ваших найближчих людей. Соцмережа не має стрічки постів, а контент можна бачити лише від п’яти своїх контактів у телефонній книзі.

Історія створення цього застосунку також цікава. Автором програми є Метт Мосс, переможець щорічної стипендії Apple Worldwide Developer Conference. Хлопець придумав застосунок як подарунок на день народження своїй дівчині.

Так, парі довелось підтримувати стосунки на відстані, оскільки дівчина поїхала на навчання в інше місто. Утім, пара виявилась винахідливою і протягом дня через застосунок публікувала один одному світлини на екрані телефону, не повідомляючи про це. Через деякий чоловіка попросили зробити цю програму публічною, аби всі нею могли користуватись.

@locketcamera Link in bio #locket #widget #2021 #2022 ♬ original sound – Locket

Відтак, через тиждень після появи у App Store програма посіла перше місце у категорії «Соцмережі» і стала найбільш завантажуваним застосунком у США.

Аби почати користуватись додатком, потрібно завантажити його з App Store. Після цього доведеться авторизуватись, вказавши свій номер телефону. Тоді Locket проситиме у користувача надати доступ до контактів у телефоні, а також доступ до камери.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі