НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Техасі стався витік кислоти на хімзаводі, є загиблі й постраждалі

У Техасі стався витік кислоти на хімзаводі, є загиблі й постраждалі

188

На хімічному заводі в американському штаті Техас, неподалік від Х’юстона, 28 липня стався викид суміші, що містить оцтову кислоту.

Як повідомляє NBC, внаслідок аварії постраждали щонайменше 30 осіб, ще двоє загинули.

Компанія LyondellBasell, якій належить завод, повідомила, що всього в атмосферу потрапили понад 45 тисяч кілограмів оцтової кислоти.

Місцева влада вже офіційно підтвердила смерть двох осіб.

Крім того, після витоку в лікарню доставили 30 осіб. Їм надали необхідну медичну допомогу й провели обстеження. З них 26 постраждалих майже одразу ж відпустили.

Наша група реагування на інциденти спрацювала раптово й витік майже одразу зупинили… Ми дуже шкодуємо через те, що сталося. Ми візьмемо з цієї ситуації урок, щоб запобігти повторенню таких інцидентів“, – повідомили в компанії LyondellBasell.

Моніторинг якості повітря поблизу заводу, в некорпоративній частині округу Гарріс, не виявляє “жодного рівня занепокоєння” для жителів.

У компанії LyondellBasell заявили, що розслідування витоку триває, іде співпраця з місцевою владою.

Як відомо, оцтову кислоту використовують у різних промислових цілях, її часто розбавляють водою, щоб отримати білий оцет. За даними Національної медичної бібліотеки США, вплив нерозбавленої оцтової кислоти може спричинити серйозні опіки й пошкодження очей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі