НТА > НОВИНИ > Спорт > У Токіо планують ввести режим надзвичайної ситуації на час Олімпіади

У Токіо планують ввести режим надзвичайної ситуації на час Олімпіади

173

Влада Японії має намір ввести в Токіо режим надзвичайної ситуації під час Олімпійських ігор на період з 12 липня по 22 серпня через ситуацію з коронавірусом.

Влада Японії планує оголосити про введення режиму надзвичайної ситуації сьогодні. У сусідніх з Токіо районах діятиме слабший режим обмежень, пише Reuters.

Віце-президент Міжнародного олімпійського комітету Джон Коутс заявляв, що Олімпіада в Японії пройде навіть у разі введення режиму надзвичайної ситуації.

Організатори офіційно приймуть рішення щодо присутності глядачів на трибунах під час п’ятисторонніх переговорів між ключовими партіями, які відбудуться сьогодні ввечері.

Цей крок є останнім ударом по проблемній Олімпіаді, яка вже відстрочена на рік через пандемію та страждає від низки невдач, включаючи значні перевитрати бюджету.

Медичні експерти заявляють, що відсутність глядачів на Іграх буде найменш ризикованим варіантом на тлі широкого занепокоєння громадськості тим, що приплив тисяч спортсменів та чиновників спричинить нову хвилю інфекцій.

Організатори вже заборонили присутність зарубіжних глядачів і встановили обмеження для вітчизняних глядачів на рівні 50% від загальної кількості глядачів – до 10 000 осіб.

Всім, хто хоче підтримати спортсменів, рекомендовано робити це мовчки, аплодуючи. Зони для загального перегляду були скасовані.

Вечірні переговори повинні проходити під головуванням президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха, який прибуде до Токіо сьогодні. Серед інших учасників – влада Токіо, національні уряди та параолімпійські чиновники.

Як відомо, Ігри в Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет України назвав остаточний склад спортсменів, які виступлять на Олімпійських Іграх у Токіо. На Олімпіаді виступлять 158 українських спортсменів у 26-ти видах спорту. Це найменша кількість атлетів від України за увесь період Незалежності.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі