НТА > НОВИНИ > Спорт > У Токіо посилять контроль делегацій на Олімпійські ігри через поширення “Дельта”-штаму

У Токіо посилять контроль делегацій на Олімпійські ігри через поширення “Дельта”-штаму

174

Влада Японії посилить контроль на Олімпійських іграх-2021, які пройдуть в Токіо через випадки зараження коронавірусом “Дельта” серед представників Олімпійських делегацій.

Про це повідомляє The japan times.

Відомо, що шість осіб з делегацій прибули до Японії, вже зараженими Дельта-мутацією коронавірусу.

Два випадки були підтверджені серед олімпійської збірної Уганди. Чотири інших випадки були виявлені у делегації з Франції в лютому, у представників Єгипту в квітні, у Шрі-Ланки – в травні, а у представників Гани – в червні.

Депутат верхньої палати Масахіса Сато,  повідомив, що команда з Уганди летіла на тому ж літаку, що і близько 80 осіб з Катару. Він висловив стурбованість з приводу затримки з ізоляцією людей, які контактували з інфікованими та сказав, що потрібно контролювати всі рейси.

В результаті уряд заявив, що спортсмени та інші особи, які прибувають для участі в іграх з країн, які вважаються найбільш постраждалими від спалаху Дельта-варіанту, будуть піддані більш суворому нагляду до прибуття і в перші дні відразу після цього. Також було запропоновано посилити заходи проти COVID-19 в правилах прийому спортсменів з-за кордону для тренувань.

Уряд просить міста ізолювати людей, які контактували з людьми з COVID-19 відразу після прибуття, і щоб цих людей доставляли на тренувальні бази окремо.

У випадку, якщо тренувальна база знаходиться в п’яти або більше годинах їзди на автобусі, влада вимагатиме, щоб контактні особи залишалися в готелях поруч з аеропортом. Також люди з позитивним тестом на коронавірус повинні будуть самоізолюватися індивідуально. Їм не дозволять продовжувати тренування, поки тест не покаже негативний результат.

Як відомо, на Олімпійські ігри допустять тільки місцевих уболівальників. Також вирішили посилити правила.

Також в Токіо не буде місць, для спільного перегляду Олімпійських ігор для уникнення спалахів коронавірусу.

Як повідомлялося, Японія вийшла на 1 мільйон проведених вакцин на день для безпечного проведення Олімпійських Ігор, які мають розпочатися в Токіо 23 липня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі