НТА > НОВИНИ > Спорт > У Токіо відбулася церемонія відкриття Паралімпіади-2020

У Токіо відбулася церемонія відкриття Паралімпіади-2020

119

Сьогодні, 24 серпня, відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю Паралімпіади-2020 та старту змагань у Токіо.

Церемонія відкриття Паралімпіади-2020 тривала приблизно три години, повідомляє Суспільне.Спорт.

Значну частину часу зайняв вихід учасників Паралімпійських Ігор – на поле Національного стадіону в Токіо вийшли спортсмени з 162 країн світу.

Відкриття Паралімпіади супроводжувалося феєрверками та іншими урочистостями, які підготували організатори для святкування церемонії відкриття.

Кожна країна делегувала певну частину спортсменів для виступів на Паралімпійських Іграх. Як і на Олімпіаді-2020, кожна країна-учасник виходила у супроводі двох прапороносців.

Від України ними стали олімпійські чемпіони з плавання: Віктор Смирнов та Єлизавета Мерешко.

Цього року на Паралімпіаду з України поїхали 143 спортсмени, які змагатимуться в 15 видах спорту. Вперше українські спортсмени змагатимуться в голболі (чоловіча команда) та видах-новинках – бадмінтоні й тхеквондо.

Також в переліку дисциплін веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, паверліфтинг, параканое, паратріатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, фехтування на візках.

Перед стартом Паралімпійських Ігор одразу кілька країн через ті чи інші причини відмовилися від виступу на них. Зокрема, через політичну ситуацію у Токіо на Паралімпіаду-2020 не прибули представники збірної Афганістану, хоча прапор цієї країни також був присутній на церемонії відкриття.

Прапор Афганістану був піднятий сьогодні ввечері на церемонії відкриття як “акт солідарності та миру”.

Учасники церемонії відкриття Паралімпіади-2020 були одягнуті в кольори національного прапору. Найяскравіше за інших виглядали паралімпійці з Малайзії.

Деякі спортсмени вийшли на поле Національного стадіону із собаками – чимало спортсменів на Паралімпіаді змагатимуться у класі з порушенням зору і у повсякденному житті потребують поводирів.

Найбільша делегація на Паралімпійських Іграх-2020 – у господарів змагань Японії. На домашньому турнірі виступлять 255 спортсменів.

Церемонію відкриття Паралімпійських Ігор у Токіо відвідав очільник Міжнародного Паралімпійського комітету Ендрю Парсонс.

Заключним моментом церемонії відкриття стало запалення паралімпійського вогню. У ньому взяли участь три спортсмени.

Паралімпіада-2020 оголошена відкритою!

Проте в Токіо як і раніше діє надзвичайний стан. Паралімпійцям, як і спортсменам звичайної Олімпіади, доведеться дотримуватися безлічі правил – щодня проходити тестування, дотримуватися дистанції і носити маски.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі