НТА > НОВИНИ > Культура > У Трускавці відкрили музичний сквер

У Трускавці відкрили музичний сквер

281

Біля школи мистецтв імені Романа Савицького у Трускавці з’явився музичний сквер. На його облаштування виділили пів мільйона гривень.

Про це повідомила Трускавецька міська рада.

На цьому керівництво школи не планує зупинятися. У сквері зовсім невдовзі можуть з’явитися паркові ударні інструменти, на яких діти зможуть практикуватися.

Будівельні роботи завершили нещодавно на подвір’ї Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького. Тут з’явився цікавий сквер, обриси якого нагадують скрипку з орнаментом скрипкового ключа. Також облаштовано лавочки, які підсвічуються ввечері.

В центрі та з боків композиції встановили атмосферні дерева-ліхтарі, які роблять сквер яскравим навіть вночі. У теплу пору року тут організовуватимуть навчання для вихованців школи мистецтв, проводитимуть музичні вечори, виставки та різноманітні загальноміські заходи.

Створення музичного скверу було ідеєю керівництва закладу. Її вдалося реалізувати завдяки участі в конкурсі громадських ініціатив Львівщини.

Вартість проекту становить 500 тисяч гривень. 50% від загальної суми виділила Трускавецька міськрада, 40% – область, а 10% – благодійники.

Директор школи мистецтв Ігор Нич зауважив, що новий сквер буде не лише урізноманітнювати програму навчання, а й стане улюбленим місцем відпочинку містян та гостей курорту.

«На цьому ми не хочемо зупинятись. Плануємо таки завершити початковий проєкт, про який мріяли. Тут є гарне місце, де ми хочемо встановити естраду, вона пасуватиме поміж двома черешнями, а також закупити паркові ударні інструменти, на яких дітки могли б практикувати свої теоретичні знання», – розповів Нич.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі