НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Туреччині кількість загиблих внаслідок масштабних повеней перевищила пів сотні

У Туреччині кількість загиблих внаслідок масштабних повеней перевищила пів сотні

112

У Туреччині кількість жертв внаслідок масштабних повеней зросла до 57 осіб. Ще десятки людей зникли безвісти.

Про це повідомляє Hurriyet.

Як передає Управління з надзвичайних ситуацій (AFAD), в провінції Кастамону загинули 48 осіб. Ще вісім людей загинули в провінції Синоп і один – в провінції Бартин.

Крім того, у Туреччині 76 людей зникли безвісти. У трьох провінціях країни серйозно пошкоджені та зруйновані щонайменше 454 будівлі. Також в результаті повені було зруйновано 13 мостів.

Наразі у районах, які постраждали, тривають рятувальні та гуманітарні операції. Близько 918 робітників у Бартині, 3547 осіб в Кастамону і 1910 осіб в Синопі проводять роботи із надання допомоги в постраждалих районах.

На вертольотах і човнах в безпечні райони евакуювали тисячі людей: 341 осіб в Бартині, 1580 осіб в Кастамону і 533 людини в Синопі.

Нагадаємо, в Туреччині останні кілька тижнів тривала боротьба з масштабними лісовими пожежами. Зараз країна через сильні дощі потерпає від повеней.

Додамо, у липні серія повеней пройшлася Європою. Потужні зливи були викликані циклоном “Бернд”. Найбільше через повені постраждала Німеччина. Загинуло щонайменше 222 людини, з них 180 у Німеччині, 37 у Бельгії, 3 в Румунії, 1 в Італії та 1 в Австрії, сотні людей зникли безвісти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі