НТА > НОВИНИ > Суспільство > У «Вагнера» виникли проблеми з вербуванням ув’язнених

У «Вагнера» виникли проблеми з вербуванням ув’язнених

Росіяни менше покладаються на атаки бойовиків «Вагнера» в стилі живої хвилі в ключових секторах

245

Масштаби програми вербування ув’язнених, які проводить російська воєнізована група «Вагнер», значно скоротилися порівняно з піковим періодом улітку та восени 2022-го року.

Про це заявило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на розвідку.

За даними Федеральної служби виконання покарань Росії, які опублікували 31-го січня, чисельність ув’язнених у країні – 433 тисячі осіб, це означає скорочення на 6 тисяч ув’язнених з листопада 2022-го року.

Раніше вказували на зменшення на 23 тисячі з вересня по листопад. Вербування «Вагнера», ймовірно, стало основним фактором, що сприяло цій тенденції.

Крім того, непідтверджені дані від українських військових за останні 10 днів свідчать про те, що росіяни менше покладаються на атаки бойовиків «Вагнера» в стилі живої хвилі в ключових секторах.

«Значна напруга між «Вагнером» і Міністерством оборони Росії проявляється публічно. Конкуренція між фракціями у російській еліті, ймовірно, частково відповідальна за скорочення пропозиції засуджених», – зазначили в Міністерстві оборони Великої Британії.

Нагадаємо, що, за даними експертів, Росія не має сил, щоби завдати поразки Збройним силам України на сході та захопити понад 11 300 квадратних кілометрів неокупованої Донецької області до березня, як наказав Путін.

Російські окупанти, зазнаючи великих втрат, не припиняють наступу на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. Натомість українські сили завдали більше 10-ти ударів по позиціях загарбників. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі