НТА > НОВИНИ > Суспільство > У вагонах-холодильниках 270 російських солдат: «Укрзалізниця» закликає росіянок забрати своїх дітей

У вагонах-холодильниках 270 російських солдат: «Укрзалізниця» закликає росіянок забрати своїх дітей

В “Укрзалізниці” навіть готові надати безкоштовні квитки тим російським матерям, які приїдуть забирати тіла своїх дітей

271

У вагонах-рефрижераторах «Укрзалізниці» знаходяться тіла 270 окупантів. Відомство закликає російських матерів забрати своїх дітей та зазначають, що навіть готові безкоштовні квитки дати тим, які приїдуть.

Про це повідомив голова «УЗ» Олександр Камишін в інтерв’ю виданню «Медуза».

«Зараз у нас 270 мертвих російських солдатів — у вагонах-рефрижераторах у різних містах, де велися активні бойові дії. Росіяни кидають своїх на полях бою, а ми щодня спалюємо 100 літрів солярки на вагон, щоб ці тіла зберігати – щоб підтримувати в рефрижераторах температуру. Якщо російським тіла їхніх солдатів не потрібні, ми ж не можемо їх просто взяти і викинути? Ми до російських мертвих ставимося краще, ніж вони до нас живі», – повідомив Камишін.

Голова «Укрзалізниці» наголосив, що відомство чекає, доки російська влада чи матері заберуть ці тіла. Але поки що таких звернень не було.

«Можливо, тому що в Росії провал з інформацією багато матерів навіть не знають про те, що їхні діти поїхали воювати. Ми готові безкоштовні квитки дати тим російським матерям, які приїдуть забирати тіло своїх дітей. Зробимо все безкоштовно: довеземо-відвеземо, віддамо. Нам чужого не треба», – зазначив управлінець.

Нагадаємо, що станом на 26 травня втрати російських окупантів на війні в Україні уже сягнули близько 29,6 тисяч осіб.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі