НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Великій Британії назвали Росію загрозою номер один

У Великій Британії назвали Росію загрозою номер один

145
Велика Британія, Росія, загроза

Нещодавно міністр оборони Великої Британії Бен Воллес зробив гучну заяву щодо Російської Федерації.

Посадовець назвав Москву загрозою номер один для Сполученого Королівства. Про це інформує авторитетне видання The Sun.

“Москва – загроза номер один для Великої Британії , оскільки російські підводні човни регулярно заходять у наші води. Ми хотіли деескалації, ми пробували різні методи, але поки Росія не змінить свою поведінку, досить важко зрозуміти, до чого ми рухаємося”, – зазначив Воллес.

В “Українській правді” додали, що у Великій Британії занепокоєні надмірною активністю морського флоту Росії та вважають дії країни-агресорки ганебними.

Воллес розповів, що лише упродовж 2020 року поблизу узбережжя Великої Британії зафіксували один підводний човен та сім військових кораблів Російської Федерації.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти 13 морських суден. Усі вони беруть участь у будівництві “Північного потоку-2” – російського газопроводу до Європи в обхід України.

Росія, як країна-окупант, несе повну відповідальність за ситуацію у Криму. Відновлення водопостачання на півострів можливе тільки після деокупації Криму. Проблема на півострові загострилася через його мілітаризацію і розбудову російських військових баз.

У Брюсселі відбудеться спеціальна зустріч Європейської Ради. Темою зустрічі будуть дії Росії та її список “недружніх країн”. Будуть проведені стратегічні дебати щодо дій РФ.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі