НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Великій Британії оприлюднили відео навчань українських військових

У Великій Британії оприлюднили відео навчань українських військових

Урядова британська програма передбачає, що за кожні 120 днів навчання проходитимуть до 10-ти тисяч українських військових

240

На навчанні у Великій Британії перебувають сотні українських військових. Вони отримують навички з управління сучасними реактивними системами залпового вогню та стрільби з легких гаубиць.

Про це повідомив Sky News. Більше 450-ти військових вже пройшли військову підготовку щодо застосування реактивних систем залпового вогню, які британський уряд постачає в Україну.

Крім того, українські бійці навчаються стріляти з 105-міліметрових легких гармат L118.

Навчання проходять на півдні Англії в Солсбері за підтримки Нової Зеландії.

«Це підвищить їхню боєздатність. Оскільки це гусенична машина, а їхні ракетні системи колісні, це дасть їм більше маневреності, що сприятиме збереженню бойової сили», – зазначив капітан Королівської артилерії Джеймс Оліфант.

Раніше британський прем’єр-міністр Борис Джонсон запропонував програму, за якою кожні 120 днів навчання проходитимуть до 10-ти тисяч українських військових.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон на саміті країн-членів НАТО заявив, що президент Володимир Зеленський розробив план відсічі окупаційним військам і повернення України на позиції до 24-го лютого.

Українські десантники на фронті використовують реактивну артилерію для знищення російських військ. Наші захисники продемонстрували, як ліквідували ворожу автомобільну колону.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі