НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Великій Британії пояснили, чому не можна підписувати мирний договір з Росією

У Великій Британії пояснили, чому не можна підписувати мирний договір з Росією

Мюнхенська угода 1938-го року дозволила Німеччині за згодою Європи забрати частину Чехословаччини – Судетську область

245

Погано складена мирна угода між Україною та Росією дозволить російському диктатору Володимиру Путіну перегрупувати свої сили та перейти в наступ.

Про це заявила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трас у інтерв’ю виданню Journal du Dimanche.

«Ми всі знаємо, що погано складена мирна угода дозволить Путіну перегрупувати свої сили та знову перейти в наступ. Тому ми не можемо дозволити собі ще одну Мінську угоду», – заявила вона, відповідаючи на запитання про те, чи може Європа ще раз зіткнутися з компромісною угодою на кшталт «Мюнхена».

Міністерка наголосила, що Україні потрібна явна перемога, яка відновить її безпеку.

Мюнхенська угода 1938-го року (так звана «Мюнхенська змова») дозволила Німеччині за згодою Франції, Великої Британії та підтримки Італії забрати частину території Чехословаччини – Судетську область. Очікували, що угода задовольнить апетити Адольфа Гітлера, але від Другої світової війни це не врятувало.

Раніше Ліз Трас зазначала, що переговори з президентом Росії Володимиром Путіним зараз не приведуть до миру. Тому вести переговори з Кремлем варто після поразки Росії у війні проти України.

Російські війська змушені були покинути український острів Зміїний через постійні удари Збройних сил України. Про жоден «жест доброї волі», як про це заявляли російські пропагандисти, мова не йде. Такий висновок зробило Міністерство оборони Великої Британії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі