НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Великій Британії пояснили, чому Путін втратив інтерес до переговорів з Україною

У Великій Британії пояснили, чому Путін втратив інтерес до переговорів з Україною

Володимир Путін надалі дотримується спотвореного погляду на війну, викладеного його генералами та телебаченням

651

Російська Федерація більше не зацікавлена в переговорах з Україною. Путін ображений тим, що українські військові відбили перший наступ Росії та знищили крейсер «Москва».

Так вважають аналітики авторитетного британського видання Financial Times. Упродовж певного часу Путін серйозно розглядав можливість укладання мирної угоди, коли в березні Росія зазнала поразки під час наступу на півночі України.

«Путін щиро вірить у ту нісенітницю, яку він чує по російському телебаченню, тож хоче виграти по-крупному», – сказала людина, яка проінформована щодо перебігу переговорів.

У Стамбулі Київ і Москва вже узгодили перший проєкт мирної угоди, однак переговори зайшли в глухий кут після того, як президент України Володимир Зеленський звинуватив Росію у військових злочинах в Бучі та Маріуполі. А ще Путіна розлютив той факт, що наші бійці потопили крейсер «Москва».

«Була надія на угоду. Путін ходив туди-сюди. Йому потрібно знайти спосіб вийти із цієї ситуації переможцем», – сказав один із співрозмовників видання.

Тим часом українські та західні чиновники сумнівалися в тому, що Путін готовий до мирних переговорів і вважали, що Росія лише намагається виграти час для подальшого наступу.

Путін, зі свого боку, ймовірно й надалі дотримується спотвореного погляду на війну, викладеного його ж генералами та телебаченням. За словами людей, які спілкувалися з головою Кремля, він переконаний у тому, що російські військові не вбивали цивільних осіб.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з турецьким лідером Реджепом Таїпом Ердоганом. Сторони обговорили евакуацію з Маріуполя та можливі гарантії безпеки з боку Туреччини.

Велика Британія заявила про підтримку Україні у війні проти Російської Федерації. За словами очільниці Міністерства закордонних справ Елізабет Трасс, британці не заспокояться, поки Володимир Путін не зазнає поразки.

Російський наступ на Донбасі може тривати протягом двох-трьох тижнів з моменту його початку. Тому що у супротивника незабаром закінчаться резерви. Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі