НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Великій Британії українських військових навчають маскуватися

У Великій Британії українських військових навчають маскуватися

Вивчають тактику вибору вогневої позиції з використанням для стрільби ям, пагорбів, дерев та інших особливостей місцевості

304

Військові-інструктори Збройних сил Великої Британії провели теоретичні та практичні заняття з новобранцями Збройних сил України, які проходять базову загальновійськову підготовку в рамках міжнародної навчальної операції на території Британії.

Про це написав у своїх соціальних мережах заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Павлюк.

Військові ЗСУ навчаються тактиці вибору та правильному заняттю вогневої позиції з використанням для стрільби ям, пагорбів, дерев та інших особливостей місцевості

До того ж, під час навчань українські військові вивчають ще й техніку маскування, зокрема:

  • методи індивідуального маскування військового та прихованої діяльності;
  • маскування на місцевості;
  • порядок використання штатних та підручних засобів маскування.

Нагадаємо, що українські танкові екіпажі в неділю, 29-го січня, прибули до Великої Британії, щоби розпочати підготовку до подальшої боротьби проти Росії, зокрема, пройти навчання на танках Chellenger.

Українські військові у Великій Британії навчаються поводженню із переносною легкою протитанковою зброєю наступного покоління.

Прихована польська ремонтна майстерня розпочала масштабну операцію з повернення на поле бою пошкодженої української артилерії та бронетехніки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі