НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Великій Британії закликали українські війська вигнати Росію з Криму та Донбасу

У Великій Британії закликали українські війська вигнати Росію з Криму та Донбасу

Необхідно позбавити Володимира Путіна можливості заявити про свою перемогу в Україні

402

Україну необхідно озброїти до такої міри, щоби вона могла повністю звільнити свої території в Криму і на Донбасі. Очільниця Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трас упевнена, що Захід допоможе зі зброєю та санкціями проти Росії.

Про це повідомило видання The Times.

«Це наша спільна війна, оскільки перемога України – це стратегічний імператив для нас усіх», – сказала Трас.

Міністерка закордонних справ Великої Британії закликала західні країни допомогти Україні вигнати російські війська з України та зазначила, що якщо Путіну вдасться домогтися територіальних завоювань, то він може заподіяти «незліченні нові страждання всій Європі».

Вона наголосила, що російські війська під час війни варто вигнати в тому числі з Криму та з Донбасу.

За словами очільниці МЗС Великої Британії, необхідно використовувати всі наявні економічні важелі для витіснення Росії із західних ринків.

Також Трас додала, що необхідно позбавити Путіна можливості заявити про свою перемогу в Україні та «використовувати цю війну як каталізатор для встановлення нового світового порядку».

При цьому Трас визнала, що війна в Україні може тривати «до п’яти років або навіть до десятиліття», а Путін може застосувати зброю масового знищення у відчайдушній спробі вийти з глухого кута.

Нагадаємо, що Держприкордонслужба України разом з Державним бюро розслідувань продовжує виявляти майно країни-агресора. Білоруське судно «Надія» і суховантаж, які ворог залучав у логістичних операціях на Дунаї, виявили в акваторії Ізмаїльського порту.

Нижня палата парламенту Канади – Палата громад – 27-го квітня одностайно ухвалила постанову, якою визнала дії Росії під час вторгнення в Україну геноцидом.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі