НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Великій Британії закрили лабораторію, яка видавала хибні ПЛР-тест на COVID-19

У Великій Британії закрили лабораторію, яка видавала хибні ПЛР-тест на COVID-19

138

У Великій Британії через помилку в лабораторії, що у місті Вулвергемптон, 43 тисячі людей могли хибно отримати негативний ПЛР-тест на COVID-19.  Наразі лабораторія тимчасово не працює.

Про це повідомляє Агентство охорони здоров’я Великої Британії (UKHSA).

У ЗМІ зазначають, що агентство отримало повідомлення про людей, які мали позитивні результати експрес-тестів на коронавірус, однак ПЛР-тести були негативними. Після цього розпочали розслідування.

З лабораторії Immensa Health Clinic перевірили 400 тисяч зразків, у більшості з яких не виявили коронавірусу. Однак в UKHSA кажуть, що приблизно 43 тисячі людей з 8 вересня до 12 жовтня могли отримати хибно негативні результати.

Технічних проблем із самими наборами для тестування не виявили. Тож вважається, що помилка сталася саме у лабораторії, але яка саме — мають ще з’ясувати.

На час розслідування лабораторія у Вулвергемптоні не тестуватиме на COVID-19.

В агентстві переконують, що помилка стосується лише однієї установи, усі інші лабораторії працюватимуть у звичайному режимі.

Загалом у Великій Британії за весь час пандемії виявили 8,3 мільйона випадків коронавірусу. З них 138 тисяч людей померли від ускладнень захворювання. У грудні 2020-го країна першою у світі розпочала масову кампанії з вакцинації.

Наразі у Великій Британії повністю вакцинувалися 67% населення, або 45,2 мільйона людей.

Нагадаємо, що 11-го жовтня Велика Британія визнала українські документи про вакцинацію, що дозволить вакцинованим українцям відвідувати країну без проходження карантину.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі