НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Верховній Раді таки планують скасувати сезонні переведення годинника

У Верховній Раді таки планують скасувати сезонні переведення годинника

492

Верховна рада України взимку повернеться до розгляду законопроєкту про скасування сезонного переведення годинників. Передбачається, що ми залишимося на зимовому часі.

Про це повідомив під час брифінгу в парламенті його спікер Руслан Стефанчук. За його словами, голосувати за скасування переведення годинників, коли Україна перейшла на літній час, не мало сенсу.

«Тому що ідеологія, яка закладалася в цей документ, – зберегти природний для України час – +2, а це зимовий час. Тому я думаю, що після того, як Україна перейде на зимовий час, цю дискусію варто знову підняти», – зазначив Стефанчук.

Він уточнив, що дискусію вестимуть відповідно до рішень Європейського союзу.

Варто зазначити, що Україна перейде на зимовий час у ніч на 31-ше жовтня – годинник треба буде перевести на одну годину назад.

Нагадаємо, у березні 2021 року Верховна рада не змогла скасувати переведення годинників, законопроект відправили на повторне друге читання.

Нагадаємо, що осінь для українців проходить разом із низкою змін у соціальній сфері. Це й електронні лікарняні, нові соціальні виплати та частково – пенсії. А ще нарахування зарплати по-новому, низка законів, які вступлять у дію.

Перестати переводити годинники раз і назавжди. Чи вигідно українцям жити в єдиному часовому поясі та чому депутати ніяк не можуть наважитись на такий крок? Про це у відеосюжеті телеканалу NTA.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"