НТА > ТОК-ШОУ > НАРОДНЕ ТОЛК-ШОУ > «У відставку мав піти давно»: депутат прокоментував звільнення Степанова

«У відставку мав піти давно»: депутат прокоментував звільнення Степанова

159

Уже ексміністр охорони здоров’я Максим Степанов передусім відповідальний за провали у боротьбі з коронавірусом в Україні. Це і повільні темпи вакцинації населення, і не вміння відстояти гроші з ковідного фонду, які потратили на «велике будівництво».

У цьому переконаний депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріян Гутник. В ефірі «Народного Толк-Шоу», яке зараз триває на телеканалі НТА він заявив, що «Степанов уже давно мав піти у відставку, адже не виконував свої обов’язки».

«Усі бачили, як боролися з коронавірусом інші країни. Я думаю, першочергово міністр мав відстояти гроші з ковідного фонду, половина яких пішла на дороги. Це перший обов’язок міністра охорони здоров’я – він не мав звідти віддати жодної копійки», – прокоментував він.

За його словами, зараз українська медицина продовжує відчувати брак у фінансуванні, а по темпах вакцинації серйозно відстаємо від країн Європи.

«Але треба бути справедливим. Так, профільний міністр першим несе відповідальність за свою сферу. Але відповідальні і президент, і прем’єр-міністр. Уряд – це не поле для експериментів, де постійно можна звільняти і призначати. Нарешті мають бути спеціалісти, які дотримуються свого слова і обов’язків  перед керівництвом держави, перед українським народом», – переконаний Андріян Гутник.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, Верховна Рада України підтримала відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. За його звільнення проголосували 292 нардепи.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі