НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Вінницькому зоопарку тваринам даватимуть чай з шипшини, щоб попередити вірусні інфекції

У Вінницькому зоопарку тваринам даватимуть чай з шипшини, щоб попередити вірусні інфекції

354

У Вінниці мешканців Подільського зоопарку увесь холодний період поїтимуть чаєм із шипшини, щоб не захворіли на вірусні інфекції. Уже заготовили для тварин 200 кілограмів плодів шипшини.

Про це у Фейсбуці повідомляє Подільський зоопарк.

«Подільський зоопарк діє на випередження. Саме тому, ми подбали про забезпечення вітамінами мешканців зоопарку до приходу справжніх холодів. У зв’язку із різким погіршенням епідеміологічної ситуації колектив ВОКСЛП «Віноблагроліс» спільно з колективом Подільського зоопарку заготовив 200 кілограмів плодів шипшини. Настій з цих ягід будемо додавати до раціону тварин з метою профілактики сезонних вірусних захворювань, в тому числі, спричинених грипом та коронавірусом», – йдеться у повідомленні.

Директор Подільського зоопарку Євген Ткачик у коментарі Укрінформу повідомив, що такий спосіб підвищення у тварин імунітету в зоопарку застосовують уперше.

«Наразі на ринку препаратів для тварин дуже багато підробок, а підвищувати імунітет тварин у холодний період року необхідно. Захворіти на респіраторні захворювання можуть усі тварини, особливо вихідці з теплих широт. Тож вітамінні чаї питимуть усі, окрім стерв’ятників. Вони не п’ють води, їм вистачає спожитої крові», – розповів Євген Ткачик.

Він зазначив, що чаї з шипшини для мешканців зоопарку готуватимуть щодня. Окрім покращення імунітету, такий чай справляє жовчогінну функцію і впливає на травлення тварин. Напій їм даватимуть тричі на тиждень.

Також у зоопарку повідомляють, що плоди шипшини заготовили для зоопарку у лісах Вінницької області.

Нагадаємо, що у Вінницькому зоопарку в родині австралійських чорних лебедів народилося четверо пташенят. Народження потомства в родині чорних лебедів чекали впродовж декількох років. З яєць, які самка та самець висиджували близько шести тижнів, вилупилось четверо пташенят.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі