НТА > НОВИНИ > У Вінницькому зоопарку в родині австралійських чорних лебедів народилося четверо пташенят

У Вінницькому зоопарку в родині австралійських чорних лебедів народилося четверо пташенят

101

Народження потомства в родині чорних лебедів чекали впродовж декількох років. З яєць, які самка та самець висиджували близько шести тижнів, вилупилось четверо пташенят.

Про це Суспільному розповіла доглядальниця птахів Тетяна Гончарук. Два роки тому для них збудували будиночок на воді, щоб молоді птахи вчились гніздуватись.

Утім, пара лебедів у кущах просто неба звили своє гніздо.

Вилупилися малюки кілька днів тому, але вже разом із батьками хлюпочуться у басейні. Після водних процедур їх вигріває мама та спеціальні лампи у вольєрі. Батько ж, як зазначили в ТСН, у цей час дбайливо охороняє пернату родину і не підпускає навіть доглядачів.

Чорний лебідь – це водоплавний птах родини качкових. У природі зустрічається на всій території Австралії та на Тасманії. Зараз їх розводять у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, що вчора харківська митниця спільно з представниками ветеринарно-санітарного контролю оформила трьох чудових самочок пінгвінів Гумбольдта – Маргарет, Агату та  Шарлотту. Вони прибули з Німеччини до Харківського зоопарку за програмою Європейської асоціації зоопарків і акваріумів для збереження та розмноження.

Раніше вперше за тривалий час в Україні народилося тапіреня у Харківському екопарку й оселився бегемот в Одеському біопарку. Тапірчику вже виповнилося 22 дні, вона набрала кілограм ваги на молоці та смаколиках. У екопарку її назвали Доллі.

Дворічного бегемотика Нільса Одеському біопарку безкоштовно передав зоопарк Кельна – за європейською програмою збереження та розмноження видів. Маленького гіпопотама вже можна побачити у зимовому вольєрі. Принаймні, якщо поталанить, і він вийде до вас із басейну. Зазначають, що це чотириста кілограмів щастя.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі