НТА > НОВИНИ > Новини світу > За прогнозами ВООЗ, наступного року світ вийде з пандемії коронавірусу

За прогнозами ВООЗ, наступного року світ вийде з пандемії коронавірусу

131
Директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге заявив, що наступного року світ вийде з пандемії коронавірусу.

Про це він повідомив  у інтерв’ю СТВ.

«Я оптиміст, вважаю, що наступного року ми вийдемо з пандемії, але, звісно, коронавірус не закінчиться. І, можливо, нам доведеться з ним жити. Але ви знаєте, це як з грипом. Є вакцина від грипу. Щороку вони злегка адаптуються під нові штами, і люди вакцинуються – і все нормально», – зазначив Ханс Клюге.

Важливо, за його словами,  вчитися на своїх помилках і виносити якісь уроки.

«Щоб пандемія не повторилася, у кожній країні охорона здоров’я має відігравати першочергову роль. Якщо не буде охорони здоров’я і здоров’я, то не буде ані економіки, ані безпеки, ані соціального спокою. Потрібно інвестувати в охорону здоров’я», – повідомив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Він також зазначив, що в 35 з 53 країн, які входять в європейський регіон ВООЗ, спостерігається плато по вакцинації. «Тобто кількість вакцинованих людей більше не зростає. Нам потрібно виявити людей серед населення, хто не вакцинується і чому», – зауважив Ханс Клюге.

Нагадаємо, що раніше очільник ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус заявляв, що пандемія коронавірусу триватиме ще як мінімум до середини 2022-го року.

За його словами, світ повинен пройти три точки імунізації:

  • 10% вакцинованих до вересня 2021 року;
  • 40% – до грудня 2021 року;
  • 70% – до середини 2022 року.

«Це найважливіші етапи, яких ми повинні досягти разом, щоб припинити пандемію. Пандемія закінчиться, коли світ вирішить покласти цьому край, оскільки рішення знаходиться в наших руках», – розповів очільник ВООЗ.

Також читайте “У ВООЗ пов’язують забруднене повітря з важким перебігом COVID”. 

Як повідомляє Worldometer, станом на ранок понеділка в світі в цілому підтверджено 241 475 527 випадків COVID-19, зокрема 4 914 142 летальні. У першій трійці за числом заражень такі країни, як США (45 792 532), Індія (34 081 315) та Бразилія (21 644 464).

Також за добу 17 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 9 524 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі