НТА > НОВИНИ > Суспільство > У ВРУ зареєстрували законопроєкт про заборону Московського патріархату в Україні

У ВРУ зареєстрували законопроєкт про заборону Московського патріархату в Україні

8607

У парламенті зареєстрували законопроєкт про заборону Московського патріархату. Його авторкою є депутатка від ВО «Свобода» Оксана Савчук.

Про це у фейсбуці повідомив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Зокрема, розповів, що законопроєкт передбачає:

  • заборонити діяльність Московського патріархату, тобто Російської православної церкви та всіх релігійних організацій, які є її частиною.
  • націоналізувати всю церковну власність Російської православної церкви та релігійних організацій, які є її частиною в Україні – впродовж 48 годин з дня ухвалення цього закону.
  • релігійним громадам, монастирям і духовним навчальним закладам Московського патріархату дати можливість змінити свою підлеглість впродовж 14 днів з дня набрання чинності цим законом.

««Свобода» неодноразово пропонувала такі законопроекти, починаючи ще з 2005 року. Втім, їх уперто ігнорували.  Сподіваюся, що тепер, зважаючи на ситуацію, законопроект таки буде ухвалено. Це – питання нашої національної безпеки», – нагологує Олег Тягнибок.

Нагадаємо, глава ПЦУ митрополит Епіфаній повідомив, що в різних областях України безліч громад і монастирів вже перейшли в Православну Церкву України (ПЦУ).

“Десятки громад, ряд монастирів в різних областях України вже добровільно і усвідомлено виконали свій канонічний обов’язок і послідували томосу про автокефалію, зробивши вибір на користь церкви і України. Двері Православної церкви України і наші серця відкриті для всіх!” – розповів Епіфаній.

 

Оцініть новину
Клас!
78
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
6
Злість
5
Обіймашки
2
Шооо?
3

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі