НТА > НОВИНИ > Новини політики > У ВРУ звільнили трьох міністрів: Степанова, Петрашка та Криклія

У ВРУ звільнили трьох міністрів: Степанова, Петрашка та Криклія

207
ВРУ: звільнення Степанова, Петрашка та Криклія

Верховна Рада України проголосувала за відставку трьох міністрів України, зокрема, міністра охорони здоров’я Максима Степанова, міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Про це в етері повідомив телеканал “Рада”.

Розгляд питання про відставку трьох міністрів України, зокрема, Максима Степанова, Ігоря Петрашка та Владислава Криклія внесли на позачергове засідання парламенту 18 травня. Відтак, за результатами голосувань, більшість народних депутатів підтримали звільнити від обов’язків усіх трьох міністрів України.

Згідно з результатами голосувань, за звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова проголосувало 292 нардепів, міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка – 280, а також міністра інфраструктури Владислава Криклія – 284 народних депутати.

Призначення нових міністрів, ймовірно, відбудеться 20 травня, у четвер.

Нагадаємо, у коментарі NTA, на думку відомого політолога Олександра Антонюка, відставки навряд чи вдалося б уникнути, оскільки кадрові ротації уже погоджено.

Відтак, на місце Степанова “сватають” головного санітарного лікаря Віктора Ляшка. Щодо інших міністрів, то Владислава Криклія замінить очільник “Укравтодору” Олександр Кубраков, а Ігоря Петрашка – Олексій Любченко, голова Державної податкової служби.

Крім того, експерт наголосив, що на цих трьох кадрових рішеннях переформатування уряду не зупиниться. За його словами, насамперед це стосується міністра оборони Андрія Тарана та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, хоча, наголошує Олександр Антонюк, впоратися з цим буде набагато важче.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі