НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Всесвітній організації охорони здоров’я анонсували кінець пандемії COVID-19

У Всесвітній організації охорони здоров’я анонсували кінець пандемії COVID-19

У жовтні експерти ВООЗ вирішать питання, чи зберігається у світі надзвичайна ситуація через COVID-19

361

У середу, 14-го вересня, голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреїсус зробив таку заяву: світ досі не перебував у кращому становищі, щоби покласти край пандемії COVID-19, але кінець її вже близько, однак усе одно потрібно зберігати пильність.

Про це повідомила агенція Reuters.

«Ми ще не там, але кінець вже в полі зору», – пафосно заявив Гебреїсус.

За спостереженнями Reuters, це найоптимістичніший прогноз ВООЗ зі січня 2020-го року, коли організація оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію у сфері охорони здоров’я через розповсюдження коронавірусу.

Зазначається також, що минулого тижня показники смертності від цієї хвороби у світі виявилися найнижчими з березня 2020-го року.

Водночас очільник ВООЗ закликав країни зберігати пильність, порівнявши пандемію з марафонським забігом.

«Зараз саме час бігти ще завзятіше, щоб перетнути межу й отримати нагороду за нашу наполегливу працю», – сказав він.

У Всесвітній організації охорони здоров’я порадили урядам держав підтримувати адекватні запаси медичного обладнання та медичних працівників, продовжувати компанію з вакцинації населення та «придивитися до своєї політики», аби підготувати країни на випадок розповсюдження інших вірусів.

Очікується, що у жовтні експерти організації вирішать питання, чи зберігається у світі надзвичайна ситуація через COVID-19.

Нагадаємо, що в Україні попередили про початок осінньої хвилі коронавірусу. Зокрема, зараз спостерігається зростання захворюваності серед населення.

Уряд Швеції вирішив подарувати Україні понад 500 тисяч доз вакцини від коронавірусу виробника Pfizer / BioNTech. Ця вакцина є адаптованою до штаму «Омікрон».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі