НТА > НОВИНИ > Суспільство > У яких країнах мешканці найбільш задоволені життям – опитування

У яких країнах мешканці найбільш задоволені життям – опитування

Найбільш задоволені життям мешканці Латинської Америки, Африки та Східної Азії

244

Не зважаючи на економічні труднощі через пандемію коронавірусу, 57% населення світу задоволені власним життям. Зокрема, найбільш задоволені життям мешканці Латинської Америки, Африки та Східної Азії.

Про це свідчать результати міжнародного опитування асоціації Геллап (Gallup), які опублікував фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Згідно з даними опитування, лише 13% не задоволені власним життям і ще 28% не відчувають ані задоволення, ані незадоволення щодо свого становища.

Найщасливішими себе відчувають мешканці Колумбії (+79%), Казахстану (+76%), Албанії (+74%), Еквадору (+73%) та Малайзії (+73%).

Загалом, населення Латинської Америки, Африки та Східної Азії почувається найщасливіше з усіх країн світу, тоді як жителі Європи, Близького Сходу та Росії почувають себе найбільш нещасними.

У 2021 році до списку лідерів нещасних країн світу ввійшли Гана (+2%), Афганістан (+9%), Гонконг (+11%), Ірак (+17%) та Росія (+18%).

Що ж до України, то попри те, що більшість населення (51%) задоволена власним життям, у Індексі щастя Україна (+20%) посідає 38 місце з 44-х. Таким чином українці входять до топ-10 найнещасливіших націй світу.

Нагадаємо, що українці оцінили успішність минулого року: для кожного третього рік був успішним, для половини посереднім, й лише для кожного десятого – зовсім не успішний.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"