НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > У Японії продають першого в світі летючого мотоцикла

У Японії продають першого в світі летючого мотоцикла

123

У Японії стартував продаж першого у світі аеробайку під назвою XTurismo Limited Edition, який може перебувати у повітрі упродовж 40 хвилин.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що цей літальний апарат оснащений двигуном внутрішнього згоряння та шістьма гвинтами, чотири з яких працюють від акумуляторів.

Презентація XTurismo Limited Edition відбулася на трасі Fuji Speedway в Оямі (префектура Сідзуока, Японія), де пілот-випробувач показав, як працює аеробайк: він здійснив нетривалий політ за кілька метрів від землі.

Turismo Limited Edition досить компактний: довжина складає 3 700 мм, ширина – 2 400 мм, висота – 1 500 мм. Вага сягає 300 кг. Передбачено лише одне посадкове місце, а максимальна маса пілота не має перевищувати 100 кг. У повітрі апарат може бути до 40 хвилин, а гранична швидкість дорівнює 100 км/год.

Утім, у найближчому майбутньому використання такого транспорту буде можливим лише на треках та закритих ділянках – літати над завантаженими дорогами загального користування не дозволяє японське законодавство. Втім, якщо розробники домовляться з владою, то мотоцикл можуть взяти на озброєння рятувальні підрозділи, адже на ньому можна швидко дістатися важкодоступних місць.

Поставки почнуться в першій половині 2022 року. Ціна цього летючого мотоцикла становить 680 тисяч доларів.

Нагадаємо, що 39-річний мешканець Рівненщини Олександр Войтович своїми руками зробив гелікоптер. Чоловік розповів, що про такий літальний апарат мріяв із дитинства. Конструював його два роки, тепер випробовує, літаючи над полем на околиці свого села.

Американська компанія Amazon представила свого першого робота для дому Astro. Машина працює на технології “розумного дому” Alexa.

Також компанія Lego презентувала новий набір за фільмом «Сам удома», концепт якого розробив 28-річний українець Алекс Сторожук.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі