НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Запорізькій області росіяни облаштували шпиталь у будівлі школи

У Запорізькій області росіяни облаштували шпиталь у будівлі школи

463

Російські загарбники використовують будівлю школи одного із населених пунктів у Запорізькій області як польовий шпиталь.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

“Російські окупанти продовжують використовувати цивільні заклади на тимчасово захопленій території Запорізької області для власних потреб. Зокрема, будівлю школи одного із населених пунктів Пологівського району противник використовує як польовий шпиталь на 50 ліжкомісць”, – йдеться у повідомленні.

У Генштабі зауважили, що таким чином окупанти намагаються скоротити термін повернення до строю особового складу з числа санітарних втрат.

Нагадаємо, що на тимчасово окупованих територіях росіяни перетворюють цивільні медичні заклади на військові шпиталі. Лікарні переповнені пораненими окупантами, до яких бояться підпускати місцевих лікарів.

Крім того, росіяни виселили дітей з гуртожитку Мелітопольського промислово-економічного коледжу у Запорізькій області. Тепер там облаштовують місця для окупантів. Також у Запорізької області російські загарбники у будівлях шкіл розмістили свій особовий склад. При цьому, навчальний процес у навчальних закладах триває.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі