НТА > НОВИНИ > У Запорізькій області українські війська звільнили 5 населених пунктів

У Запорізькій області українські війська звільнили 5 населених пунктів

Затишшя, Малинівка, Веселе, Зелений Гай і Червоне тепер під контролем ЗСУ

460

Збройні сили України пішли в контрнаступ у Запорізькій області. Вони звільнили від російських окупантів п’ять населених пунктів.

Про це повідомила пресслужба Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ. Бійці-десантники разом з іншими підрозділами Сил оборони Запорізького краю просунулися та відкинули ворога.

Таким чином вдалося повернути під контроль населені пункти Затишшя, Малинівка, Веселе, Зелений Гай і Червоне.

«Є реальна ситуація на полі бою, коли українські військові борються за кожен клаптик нашої священної землі, за кожну нашу людину. І для воїнів Десантно-штурмових військ ЗСУ – це надважливо. Бо головна якість кожного десантника – здатність виконувати найскладніші завдання в екстремальних умовах», – сказано в повідомленні.

Українські десантники наголосили на важливості таких понять, як честь, гідність, вірність обов’язку, звитяга.

«Особливим сенсом ці слова наповнилися у період, коли всі, хто виконує бойові завдання в Запорізькій області та не тільки, відвойовує кожен сантиметр нашої землі, не пропускає противника ні на крок в глиб країни, бореться за кожну нашу людину», – додали в пресслужбі.

Нагадаємо, що Збройні сили України повернули контроль над трьома селами в Херсонській області. Вони розташовані в 50-ти кілометрах від Кривого Рогу.

Збройні сили України прорвали часткове оточення російськими окупантами Чернігова з півночі. У Слободі ворог влаштовував обстріли гуманітарного коридору.

Командир спецпідрозділу Інтернаціонального легіону оборони України при Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (позивний «Adviser») в інтерв’ю для Associated Press розповів про свій досвід війни проти російської армії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"