НТА > НОВИНИ > Спорт > У збірній України виявили другий випадок допінгу на Олімпіаді в Пекіні

У збірній України виявили другий випадок допінгу на Олімпіаді в Пекіні

Для Лідії Гунько це перша Олімпіада в кар’єрі, до цього в бобслеї українці на Іграх не виступали

279

У складі збірної України на Олімпіаді зафіксували другу позитивну допінг-пробу. Її здала 28-річна бобслеїстка Лідія Гунько.

Про це повідомила Міжнародна агенція тестування (ITA). У допінг-пробі української спортсменки виявили заборонену речовину зі списку WADA – дигідротестостерон (активніша форма тестостерону).

Допінг-пробу Лідія Гунько здала в понеділок, 14-го лютого, під час змагального періоду на Олімпіаді-2022.

Українку тимчасово усунули від змагань, Гунько має право оскаржити це рішення в суді. Також вона може попросити відкрити допінг-проби Б.

Для Гунько Олімпіада в Пекіні стала першою у кар’єрі. І загалом – вона перша українка в історії у змаганнях з бобслею на зимових Іграх. У турнірі з монобобу Гунько фінішувала на останньому 20-му місці.

28-річна Лідія Гунько буквально в останній момент «видряпала» ліцензію на Олімпіаду: у фінальний тиждень відбору Гунько виборола бронзу на змаганнях в монобобі, що дозволило їй піднятися зі статусу другої резервної в повноцінну учасницю Пекіна-2022, залишивши позаду представниць Італії та Бразилії.

Раніше Лідія займалася веслуванням на байдарках та каное, а також стронгвумен. У бобслей перейшла заради можливості виступити на Олімпійських іграх.

Це вже друга позитивна допінг-проба у складі збірної України на Олімпіаді-2022: також допінг виявили у крові лижниці Валентини Камінської, яка за день після того оголосила про завершення спортивної кар’єри.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Valentyna Kaminska (@skilady87)

Загалом на Олімпіаді-2022 виявили три позитивні допінг-проби: дві з них – в України, ще одна – в російської фігуристки Каміли Валієвої.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі