НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Зеленського назвали головну тему перемовин з Меркель у Києві

У Зеленського назвали головну тему перемовин з Меркель у Києві

448

Президент України Володимир Зеленський і канцлерка Німеччини Ангела Меркель в ході її візиту в Україну обговорять гарантії після запуску російського газопроводу «Північний потік-2».

Також сторони обговорять безпеку на Донбасі і двосторонні стосунки. Про це повідомив прессекретар українського президента Сергій Никифоров на спеціальному брифінгу.

«Зеленський і Меркель говоритимуть про те, як конкретно Німеччина гарантуватиме виконання тих зобов’язань, які дала в разі запуску «Північного потоку-2». Точніше у випадку, якщо Росія після запуску газопроводу спробує якимось чином зловживати своїм монопольним становищем», – заявив він.

За словами Никифорова, Зеленський і Меркель також обговорять ситуацію з безпекою на Донбасі. Ще одна тема перемовин – реанімація мирних переговорів щодо війни на Сході України, а також двосторонні стосунки з Німеччиною.

«Німеччина – наш ключовий партнер у Європі в політиці, економіці, торгівлі, промисловості й енергетиці. Потенціал для зміцнення цих взаємин великий. Підкреслю, що візит Ангели Меркель в Україну доводить, що про Україну без України жодного слова і без прямих переговорів з президентом України сучасні найважливіші питання безпеки в Європі не вирішать», – наголосив Никифоров.

Нагадаємо, що в середині липня відбулася офіційна зустріч канцлерки Німеччини Ангели Меркель і президента США Джо Байдена. За її підсумками, зокрема, запевнили, що Європа та США не дозволять Росії використати трубопровід «Північний потік-2» як зброю проти сусідніх держав, в тому числі України.

Раніше політологи та політичні експерти в коментарях NTA не плекали ілюзій щодо великих перемог України на міжнародному рівні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі