НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Зеленського з дня на день очікують на офіційне запрошення до Вашингтона

У Зеленського з дня на день очікують на офіційне запрошення до Вашингтона

105

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна поки що не отримала від Вашингтона конкретної дати візиту президента Володимира Зеленського в США, однак незабаром це має статися.

Про це він сказав на форумі «Україна 30». «Ще дати невідомі. Нам запропонували кінець липня, але ми не отримали ще конкретних днів, коли цей візит відбудеться. Втім, ми чекаємо підтвердження дати вже незабаром. Американська адміністрація активно працює з нами над підготовкою цього візиту», – сказав Кулеба.

Він розповів, що до порядку денного візиту Зеленського до Вашингтона включені питання «безпеки, Донбасу, Криму, американських інвестицій в Україну і реформ».

Окрім зустрічі з адміністрацією США, ще відбудеться багато інших заходів. Зокрема, заплановано контакти за лінією МВФ, зустрічі з українською громадою, з американським бізнесом. «Тому це не просто візит до президента Байдена – це візит в Америку в широкому сенсі», – наголосив Кулеба.

Нагадаємо, що перша розмова Зеленського і Байдена відбулася 2-го квітня. Вона тривала близько 50-ти хвилин. У Білому домі заявили, що Байден «підтвердив непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України на тлі агресії Росії на Донбасі та в Криму».

7-го червня Зеленський і Байден провели другу телефонну розмову. Президент США Джо Байден запросив президента України відвідати в липні Білий дім, той прийняв запрошення.

Після цієї розмови Зеленський заявив, що вони, крім іншого, спілкувалися і про можливий вступ України до НАТО. Президент України у розмові наголосив, що потрібно створити чіткий план дієвих кроків для євроатлантичної інтеграції. Цей план варто прив’язати до чітких календарних дат.

За найсвіжішими соціологічними опитуваннями, українці швидше негативно оцінюють діяльність Володимира Зеленського. 52,7% респондентів не схвалюють його діяльності проти 34,1%, які схвалюють.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі