НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Женеві стартували офіційні переговори США і Росії щодо «гарантій безпеки»

У Женеві стартували офіційні переговори США і Росії щодо «гарантій безпеки»

Серію перемовин під назвою «Стратегічний діалог з безпеки» розпочали президенти США та Росії Джо Байден і Володимир Путін іще в червні

141

Високопоставлені представники США і Росії розпочали офіційні переговори про стратегічну стабільність, які проходять у швейцарській Женеві. На них сторони обговорять так звані «гарантії безпеки» для Росії.

Про це повідомив AP. Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков з російською делегацією прибув до дипломатичної місії США у супроводі швейцарської поліції для переговорів віч-на-віч із заступником держсекретаря США Венді Шерманом та її командою.

Ця зустріч є частиною переговорів «Стратегічний діалог з безпеки», розпочатих президентами Джо Байденом і Володимиром Путіним під час червневого саміту в Женеві.

Нагадаємо, напередодні Рябков і Шерман провели неформальну робочу вечерю, по її завершенню російський дипломат назвав зустріч складною, але діловою.

США підкреслили прихильність міжнародним принципам суверенітету, територіальної цілісності й свободи суверенних націй вибирати свої власні союзи.

Також заступник держсекретаря США підтвердила, що Сполучені Штати вітатимуть справжній прогрес за допомогою дипломатії.

А тим часом посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що Берлін повинен продати Києву оборонне озброєння. За його словами, Німеччина несе моральну відповідальність за майбутнє України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі