НТА > НОВИНИ > Освіта > У ЗМІ опублікували текст радіодиктанту національної єдності-2021

У ЗМІ опублікували текст радіодиктанту національної єдності-2021

Перевірятиме усі листи з диктантом освітянський рух EdСamp Ukraine.

466

Українське радіо опублікувало текст XXI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2021, який читав письменник Юрій Андрухович.

Текст диктанту оприлюднений на сайті UA: Українське радіо.

Член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін сьогодні, 11 листопада, повідомив у фейсбуці, що перевірятиме усі листи з диктантом освітянський рух EdСamp Ukraine.

«За результатами тендера на послуги з перевірки листів на радіодиктант-2021 перемогли EdCamp Ukraine і Олена Масалітіна. Це найбільша спільнота вчителів і вчительок України, яким ми довіримо найдорожче –  ваші листи з написаним текстом диктанту від Юрія Андруховича!» – написав Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, що у День української писемності та мови, 9 листопада, в Україні та за її межами написали ХХІ Диктант національної єдності.

Його текст написав і надиктував відомий письменник Юрій Андрухович.

Також в методичній роботі над диктантом брала участь мовознавець, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Національного університету Києво-Могилянської академії Лариса Масенко.

Як перевірятимуть диктант читайте тут. 

Нагадаємо, що учасники 26-ї Української антарктичної експедиції писали диктант національної єдності одночасно з тими, хто робив це в Україні та інших куточках світу. Та через різницю у часі для зимівників акція розпочалась о п’ятій годині ранку.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі