НТА > НОВИНИ > У ЗСУ назвали кількість російських військових, які воюють на Донбасі

У ЗСУ назвали кількість російських військових, які воюють на Донбасі

Окупанти посилили передові підрозділи танками й активно використовують безпілотники та снайперів проти ЗСУ

151

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів, скільки кадрових російських військових перебуває на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це повідомили у фейсбуці головнокомандувача ЗСУ. За словами Валерія Залужного, проти України воює декілька тисяч росіян.

«Близько 2,1 тисячі кадрових військовослужбовців Збройних сил РФ на постійній основі воюють проти України в ОРДЛО. Кадрові російські генерали й офіцери мають ключові командні посади», – розповів Залужний.

А загальна чисельність першого та другого корпусів Південного військового округу Росії, які ведуть бойові дії проти українських військових на Донбасі, складає 35,5 тисячі осіб. Це військове угруповання постійно підтримує Росія.

«Безпекова ситуація складна, але повністю контролюється Об’єднаними силами», – наголосив він.

Залужний додав, що окупанти посилили передові підрозділи танковими групами й активно використовують безпілотники та снайперів проти підрозділів ЗСУ на Донбасі.

Цими днями Валерій Залужний разом із міністром оборони України Олексієм Резніковим працюють у районі проведення ООС.

«Військовослужбовці Об’єднаних сил сумлінно виконують завдання із відсічі та стримування російської збройної агресії. Я буваю на передовій кожного місяця по декілька днів. Найближчими днями разом із міністром відвідаємо підрозділи, щоб поспілкуватися з військовослужбовцями і вирішити питання, які їх турбують», – додав головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, що після стягнення до кордону України майже 100 тисяч військових тепер Росія перекидає танки до українського кордону. У мережі з’явилося відео прибуття Т-80У на один із залізничних вокзалів у Воронезькій області.

Наприкінці жовтня – на початку листопада відразу декілька інформаційних агенцій США та Великої Британії повідомили про активізацію російської армії на кордоні з Україною. Натомість українська влада чомусь не бачить нових загроз від країни-окупанта.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі