НТА > НОВИНИ > У звільненому Тростянці замінована лікарня, – Живицький

У звільненому Тростянці замінована лікарня, – Живицький

Сьогодні у місті роздаватимуть продукти

703

У звільненому від загарбників Тростянці залишається багато замінованих об’єктів, у тому числі лікарня.

Про це повідомив голова Сумської ОВА/ОДА Дмитро Живицький.

“Працюємо над тим, аби відновити життя у місті якомога швидше. Багато об’єктів по місту, у тому числі і лікарня, лишаються замінованими.

Закликаю усіх мешканців Тростянця бути максимально обережними. Про підозрілі предмети повідомляти нашим військовим”, – сказав Живицький.

“Як тільки військові дали дозвіл цивільним, ми виїхали туди з гуманітарним конвоєм до звільнених громад. Привезли людям медикаменти першої необхідності, життєво важливі ліки. Також, заздалегідь сформовані продуктові набори, предмети гігієни, дитяче харчування і підгузки.

Наразі зв’язку у місті Тростянець майже немає. Тому, інформування щодо роздачі гуманітарної допомоги буде відбуватися завтра наступним чином: по місту будуть їздити машини рятувальників із гучномовцем. Разом із капеланом та місцевими волонтерами будемо роздавати гуманітарну допомогу тим, хто більше цього потребує”, – додав він.

Також Живицький повідомив, що в неділю організували евакуацію людей з Тростянця, які залишилися без житла, і поранених, яким потрібна допомога лікарів.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі