четвер, 18 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > У Львові збили людину: з'явилося перше фото з місця ДТП

У Львові збили людину: з'явилося перше фото з місця ДТП

У вівторок, 19 травня, у Львові сталася аварія за участі мотоцикліста.

У Львові збили людину: з'явилося перше фото з місця ДТП

У соцмережах повідомляють, що сталося ДТП на вулиці Богдана Котика.

"Попередньо, мотоцикліст збив людину", - йдеться в повідомленні.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"