НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Уберегти молодь від «латентних ватніків». Реакція на скандальну провокацію у центрі Львова

Уберегти молодь від «латентних ватніків». Реакція на скандальну провокацію у центрі Львова

Хлопці, які припинили ці співи, – є антитілами української нації, а цей «співун-ватнік» – це російський вірус

719

Нещодавній скандал у центрі Львова, коли музиканти виспівували російських лайливих пісень, щоб зняти відер для російського ютуб-каналу – це один із проявів суспільного сепаратизму, з яким потрібно боротися і виробляти «антитіла на русифікацію».

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявив представник руху «Суспільство майбутнього» Антон Петрівський.

Він упевнений, що будь-який приклад зрозумілий, якщо він наочний.  Він провів паралелі між  ситуацією з російськомовним співаком у Львові та пандемією коронавірусу.

«Ми знаємо, що імунна система здатна протистояти цьому вірусу, якщо в неї є антитіла. Хлопці, які припинили ці співи, – є антитілами української нації, а цей «співун» – це російський вірус.  Саме активісти стали антитілами, які не дають розповсюджуватись вірусу на території Львова», – пояснив Антон Петрівський.

Ігнорування права тих, хто не хоче слухати російських пісень

Представник руху «Суспільство майбутнього» впевнений, що тема прав все частіше стає маніпулятивною. Багато хто, коли розповідає про свої права, забуває при цьому про права інших.

«Можна почути, що «я маю право співати», що «це законом не заборонено». Але чому ми маємо враховувати лише права тих, хто хоче співати в публічному просторі російською мовою  і робити якийсь культурний продукт цією мовою? Чому ми не зважаємо на право львів’ян не чути російський культурний продукт в громадському просторі. Адже тих, хто не хоче це слухати, набагато більше», – запитує Петрівський.

За його словами,  переконанням, що «Україна – це територія свободи», часто спекулюють такі персонажі, як «цей малолітній латентний ватнік-співак».

Експерт переконує, що українцям варто зрозуміти, що коли даємо можливість «рускому міру» вертатись на наші вулиці, то повністю нівелюємо першочергову мету Незалежності.

«Наша свобода повністю залежна від того, наскільки ми віддаляємось від «руского міра» і наскільки даємо йому розповсюджуватись», – упевнений Петрівський.

Антон Петрівський також зауважив, що питанням вихованням українськості серед молоді, має займатися саме школа. На його думку, вчителі мають пояснити, якою ціною Україна отримала свою державу.

«Українська школа повинна пояснювати, що «руский мір» – це зло, яке може повернути нас в залежність, в якій зараз живе Білорусь. Вона піддалася, стала русифікованою і не здатна тепер чинити опір. Колишні російські школи мають бути повністю українізовані і вичищені від педагогів, які пропагандують  русифікацію і роками розповсюджують це серед дітей», – резюмував Антон Петрівський.

 Нагадаємо, у центрі Львова біля Оперного театру  9 грудня побили музикантів, які співали російські пісні. За словами ініціаторів бійки, місцевих активістів: головною причиною обурення став не лише репертуар, а й те, що музики знімали відео для  російського ютюб-каналу «Вписка».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі