НТА > НОВИНИ > Новини політики > Убили кастетом. Ексзаступник генпрокурора розповів про деталі смерті Чорновола

Убили кастетом. Ексзаступник генпрокурора розповів про деталі смерті Чорновола

856

Екскандидат у президенти України і лідер “Народного руху” В’ячеслав Чорновіл та його водій  Євген Павлов стали жертвами спланованого вбивства.

Про це повідомив колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша.

“Ми розслідували справу про вбивство Чорновола. І встановили, що Чорновіл був убитий. Був убитий чотирма ударами кастета в потиличну область голови і таким самим кастетом добили водія”,– зазначив ексзаступник прокурора.

Варто зазначити, що, згідно з офіційною версією, В’ячеслав Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули в результаті ДТП на трасі Бориспіль – Золотоноша 25 березня 1999 року. Але, за словами Миколи Голомші, багато доказів були підроблені.

“Було встановлено відключення подушок безпеки. І підробку огляду місця події. Було встановлено вбивство на Волині головного свідка. Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не розтинав труп Чорновола”,  –  розповів ексчиновник.

Також Микола Голомша зазначив, що в ході розслідування вдалося вийти на команду експрезидента Віктора Януковича – тоді у нього забрали справу і передали іншому заступнику прокурора. Він уточнив, що справи в нього забрали, коли генпрокуратурою керував Олександр Медведько.

Микола Голомша каже, що в тому, що Чорновола було вбито не сумнівалися ані слідчі, які з ним працювали, ані оперативники.

Зазначимо, що  В’ячеслав Чорновіл двічі балотувався в президенти України – в 1991 він програв Леоніду Кравчуку, а в 1999 зняв свою кандидатуру.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
4
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі