НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Учені знайшли новий засіб для боротьби з коронавірусом

Учені знайшли новий засіб для боротьби з коронавірусом

110

Квіткові рослини, які ростуть у Північній Африці і Західній Азії, можуть бути ефективними у лікуванні Covid-19.

Про це повідомляє MedicalXpress.

Nigella sativa (чорнушка посівна) можуть бути використані в майбутньому як новий засіб проти коронавірусу. Активний інгредієнт цієї рослини (тімохінон) може поєднуватися з S-білком коронавірусу SARS-CoV-2 і не давати йому викликати легеневу інфекцію.

Вчені вважають, що вона може допомагати важко хворим пацієнтам із Covid-19. Чорнушка посівна також корисна при лікуванні високого кров’яного тиску, високого рівня холестерину і цукрового діабету.

Додамо, чорнушка посівна (Nigella sativa) або кмин чорний росте не лише у Північній Африці і Західній Азії, але й в Україні.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявляв, що в Україні з’явилися нові інноваційні препарати від коронавірусу. За його словами, таких препаратів, які впливають на коронавірус, в Україні ще не було. Офіційні заяви міністр обіцяв найближчим часом.

Ліки проти коронавірусу також розробила група ізраїльських вчених. Вони виявилися ефективними проти ураження легень при коронавірусній інфекції. Перший етап випробувань завершився успішно: усі дев’ятеро важкохворих на коронавірус одужали за кілька днів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі