НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Уго і Барс. Львівські поліцейські показали своїх вівчарок, які зараз служать на Харківщині

Уго і Барс. Львівські поліцейські показали своїх вівчарок, які зараз служать на Харківщині

489

Два службові собаки Кінологічного центру Головного управління Національної поліції у Львівській допомагають наближати перемогу – у складі зведеного загону поліції Львівщини на Харківщині разом із правоохоронцям шукають зброю, боєприпаси та вибухові пристрої.

Львівські поліцейські показали роботу своїх хвостатих помічників. Це німецька вівчарка Уго та бельгійська вівчарка Барс – спеціальні службові собаки з пошуку зброї та вибухівки. Собаки вирушають у відрядження по черзі змінюючи один одного.

«Зараз вони перебувають у Харківській області. В основному, несуть службу на блокпостах – перевіряють транспортні засоби на наявність зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та інших заборонених предметів. Собаки у цій справі – незамінні помічники. Вони спеціально навчені на цю роботу, мають гострий нюх і щось приховати від них практично неможливо», – розповіла начальник Кінологічного центру поліції Львівщини капітан поліції Світлана Жук.

Так, кілька днів тому Уго виявила в автомобілі, який проїжджав блокпост, значну кількість набоїв до автоматичної зброї та підривачі до фугасних зарядів. Усе це було ретельно заховане.

Уго прибула на заміну іншої вівчарки – Барса, який 20 листопада в порядку ротації поїхав у Львів.

З кожним службовим собакою працюють інструктори Кінологічного центру.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі