НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Угода, де більшість зобов‘язань має жертва, – це нонсенс» – Остап Дроздов про Мінські угоди

«Угода, де більшість зобов‘язань має жертва, – це нонсенс» – Остап Дроздов про Мінські угоди

Згідно з Мінськими угодами левова частка з між їх зобов’язань лягає саме на Україну.

248

У Мінських домовленостях, на українську сторону, яка є жертвою російсько-української війни, припало найбільше зобов’язань. Такого нонсенсу не було та немає в жодних світових домовленостях. Відтак ці угоди потрібно переглянути та ні в якому разі не здавати інтереси України. Натомість важливо розуміти, в яких умовах ці домовленості були підписані.

Про це заявив журналіст, телеведучий Остап Дроздов в етері “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

За його словами, теперішню міжнародну підтримку України можна прирівняти до антигітлерівської коаліції, де в ролі Гітлера є Путін в 21-му столітті з тими самими загрозами. Відтак, в цих умовах взагалі дивними є домовленості, на кшталт Мінських. 

Ці угоди є нікчемні з моменту підписання. Якщо я не помиляюсь, з 28 зобов’язань, які там прописані – 20 лягає на плечі України, 6 на ОБСЄ і по одному на Росію. Тому виникає запитання: що ж це за таку угоди, в яких більшість зобов’язань лягає на жертву. Ви десь бачили у світі міжнародні зобов’язання, де жертва винна в 10 разів більше, ніж прямий агресор

Журналіст додав, що наскільки йому відомо, 5-й Президент України шкодує про Мінські домовленості та визнає, що цей хід України був вимушеним та підписаний під тиском. Відтак все, що вважається вимушеним – має переглядатись.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Україну потрібно “змусити” слідувати Мінським домовленостям.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі