НТА > НОВИНИ > Новини світу > Угорщина блокуватиме участь України у засіданнях НАТО

Угорщина блокуватиме участь України у засіданнях НАТО

У Міністерстві закордонних справ України спростували зміну формату участі Дмитра Кулеби в заході НАТО

273

Угорщина підтвердила своє рішення блокувати участь представників України у засіданнях Комітету Україна – НАТО.

Про це повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто. Він підтвердив, що Будапешт і надалі блокуватиме участь Києва в офіційних засіданнях Комітету Україна – НАТО.

Причиною дипломат назвав вирішення питання прав угорської меншини на Закарпатті.

«У нашій позиції немає нічого нового чи дивного. Ми роками давали зрозуміти, що поки Україна не поверне права угорців Закарпаття, ми не погодимося на скликання цього органу. Ми не порушували це питання з початку війни та не маємо наміру робити це зараз. Сподіватимемося, що мир настане якнайшвидше, і тоді це питання можна обговорити знову», – написав Сійярто.

Очільник угорського зовнішньополітичного відомства згадав у своєму дописі статтю Financial Times і назвав її «сенсаційною». У статті йшлося про те, що саме Угорщина завадила скликанню офіційного засідання комітету Україна – НАТО.

У Міністерстві закордонних справ України спростували зміну формату участі міністра закордонних справ Дмитра Кулеби в заході НАТО. Раніше Кулеба заявляв, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан веде власну гру з Євросоюзом та іноді використовує в ній Україну як заручницю.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан втрапив у новий скандал: він прийшов на товариський футбольний матч між збірними Угорщини та Греції в Будапешті з шарфом, на якому зображена карта «Великої Угорщини» з частинами сусідніх держав у її складі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі