НТА > НОВИНИ > Новини світу > Угорщина не дозволить постачання зброї для України через свою територію

Угорщина не дозволить постачання зброї для України через свою територію

Уряд країни не буде відмовлятися від російських нафти та газу

566

Угорщина відмовилася від постачання зброї для України через свою територію. Також уряд не буде відмовлятися від російських нафти та газу.

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто у Facebook.

За його словами, таке рішення ухвалили нібито заради безпеки угорського народу. Сійярто заявив, що угорський уряд зробить все, щоб не потрапити у війну, тому не дозволить постачання зброї через свою територію.

“Вчора на саміті прем’єр-міністрів ЄС президент України Володимир Зеленський повторив дві відомі вимоги: дозволити постачання зброї через нашу країну і разом з тим припинити закупівлю природного газу і нафти в Росії. Ми розуміємо, що для президента України Український народ є найважливішим, але для нас безпека Угорщини та угорського народу є першочерговою”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, ці вантажі були б військовою метою, яку потрібно знищити, “тому і ми не хочемо ризикувати життям і безпекою угорського народу”.

Відмовлятися від російської нафти і газу Будапешт також не буде. Сійярто каже, що їхня країна “повинна триматися якомога далі від цієї війни”. Відтак, розширення санкцій на енергопостачання не будуть.

“Припинення постачання природного газу та нафти з Росії унеможливить постачання Угорщини енергоносіїв, і водночас призведе до різкого зростання накладних витрат”- підсумував він.

Раніше Сійярто уже заявляв, що Угорщина не відправлятиме війська або зброю в Україну і не дозволить транзит летальної зброї через свою територію.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі