НТА > НОВИНИ > Новини світу > Угорщина продовжує блокувати шостий пакет санкції проти Росії

Угорщина продовжує блокувати шостий пакет санкції проти Росії

У рамках шостого пакета санкцій Євросоюз пропонує поетапне впровадження нафтового ембарго, на що потрібна згода усіх 27-ми країн-членів

371

Угорщина продовжує блокувати пропозицію Євросоюзу щодо заборони імпорту російської нафти, затримуючи весь шостий пакет санкцій.

Про це повідомив Bloomberg. Посилаючись на власні джерела, видання пише, що зустріч 27-ми послів ЄС, що відбулася у неділю, завершилася без домовленості.

Раніше Євросоюз запропонував Угорщині та Словаччині відтермінувати виконання санкції щодо нафтового ембарго до кінця 2024-го року, а Чехії – до червня того ж року через сильну залежність від російської нафти.

Але Угорщина не погодилася на такі умови та продовжила блокувати план.

«ЄС наполягав на тому, щоби санкції завершилися до Дня перемоги Росії 9-го травня, на честь закінчення Другої світової війни», – зазначили журналісти видання.

Переговори, найімовірніше, відновляться найближчими днями.

У рамках шостого пакета санкцій Євросоюз пропонує відключення від SWIFT ключового російського банку «Сбербанк» і поетапне впровадження нафтового ембарго, на що потрібна згода усіх 27-ми країн-членів Євросоюзу. Також обмеження накладуть на три російські канали в Європі.

Таку інформацію підтвердив і кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Угорщина впирається», – написав він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський узяв участь у віртуальній зустрічі лідерів G7. Він назвав головні цілі нашої країни у війні проти російських окупантів.

Голова Міжнародної організації лікарів за запобігання ядерній війні (IPPNW) Ларс Польмаєр закликав знайти дипломатичне вирішення війни в Україні, яке би враховувало і російські інтереси.

Україна має провести психотерапію для росіян у відповідь на «вітальне послання» президента Росії Володимира Путіна. Він сьогодні побажав українському народу «не допустити реваншу» нацизму. Про це написав у телеграмі радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі