НТА > НОВИНИ > Указ щодо звільнення Хомчака оприлюднено на сайті президента

Указ щодо звільнення Хомчака оприлюднено на сайті президента

212

Офіс президента опублікував укази про звільнення Руслана Хомчака з посади головнокомандувача Збройних Сил України та призначення його першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Володимир Зеленський прокоментував перестановки в ЗСУ.

Рішення оприлюднено на сайті Офісу президента.

Також є указ про призначення новим головнокомандувачем ЗСУ командувача військами оперативного командування “Північ” Валерія Залужного та звільнення Михайла Коваля з посади першого заступника секретаря РНБО.

Щодо перестановки в ЗСУ Зеленський зазначив, що ротації або заміна керівників не повинні розглядатися як щось надзвичайне.

Президент очікує від нового керівництва Міноборони і ЗСУ “якісної взаємодії і чіткого визначення перспектив для кожного українського військового – як на професійному, так і на соціальному рівні”.

“Від того, як побудовані відносини між керівниками, залежить виконання багатьох завдань – від підготовки державного оборонного замовлення до конкретної роботи з нашими військовими на передовій, їх забезпечення”, – додав Зеленський.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі