НТА > НОВИНИ > Війна > Україна більше не братиме в полон російських артилеристів

Україна більше не братиме в полон російських артилеристів

За те, що вбиваєте дітей, “ні милосердя, ні “будь ласка, не вбивай, я здаюся” не пройде”

1699

Українські Сили спеціальних операцій заявили, що більше не братимуть в полон російських артилеристів, адже ті обстрілюють та вбивають мирне населення.

Про це вони заявили на своїй сторінці у фейсбуці.

«Пояснимо вам, Ваньки: ви, здається, далеко і стріляєте по мішенях, які не бачите. Ви не бачите маленьких дітей, людей похилого віку, будинків, садочків, шкіл та лікарень – все це лише цілі для вас. Ми приземлилися, полетіли, попалися – бляха, так хлопці?

А тепер дивіться, хробаки: ви не бачите своїх цілей і здається вам легше. Але повірте: вам покидьки легше ніколи не буде. Інформацію про вас вже маємо. А якщо більше нікого немає, то справа кількох хвилин.

Відтепер полонених російських артилеристів більше не буде. Ні милосердя, ні “будь ласка, не вбивай, я здаюся” не пройде», – йдеться в емоційному дописі.

Нагадаємо, що від початку вторгнення 24 лютого, окупанти масовано обстрілюють житлові масиви у різних містах України. За даними, які сьогодні озвучили у ДСНС України, за ці дні загинули близько 2 тисяч українців, не рахуючи військових. Серед загиблих 21 дитина.

Оцініть новину
Клас!
10
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі