НТА > НОВИНИ > Новини світу > Україна братиме участь у міжнародних військових навчаннях Agile Spirit 2021

Україна братиме участь у міжнародних військових навчаннях Agile Spirit 2021

139

Багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2021 пройдуть в Грузії з 26 липня по 6 серпня. У них візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з 15 країн, включаючи Україну.

Про це інформує пресслужба Європейського командування ЗС США.

“Це 10-е вчення Agile Spiri. Вперше вони проводилися в Грузії в 2011 році і являти собою щорічні навчання морської піхоти США в Європі і грузинськими збройними силами”, – наголошується в повідомленні.

У навчаннях візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з 15 союзних і партнерських сил наступних країн: Грузія (сторона, що приймає), Естонія, Німеччина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Іспанія, Туреччина, Україна, Великобританія, США, Канада, Італія та Азербайджан.

Навчання будуть проходити на рівні бригади і містити в собі спільні дії багатонаціональних підрозділів з бойовою стрільбою у складі батальйонів. Для проведення заходів в ході навчань виділено три полігони і два аеродроми.

“Agile Spirit 2021 підвищує готовність і оперативну сумісність сил США, Грузії, союзників і регіональних партнерів”, – зазначило американське командування.

“Agile Spirit 2019” проводиться в Грузії вже дев’ятий раз і має на меті підвищити сумісність, навчити та вдосконалити оперативні можливості учасників навчань під час планування та виконання операцій в режимі реального часу в багатонаціональних умовах, а також зробити свій внесок у підтримання стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі